projektanci

Nasza firma współpracuje tylko z utalentowanymi projektantami, którzy kreują oryginalne i innowacyjne rozwiązania oświetleniowe, będące nie tylko źródłem światła, ale przede wszystkim stwarzające niepowtarzalny nastrój w każdym wnętrzu. Autorem dotychczasowej kolekcji DOHAR jest Pan Dominik Respondek.
mgr sztuki Dominik Respondek

Architekt wnętrz. Urodzony w 1981 roku w Częstochowie.
Studiował architekturę wnętrz, projektowanie mebli i wystaw na Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od 2005 roku prowadzi własne studio projektowe OTWARTE STUDIO SZTUKA – projektuje wnętrza publiczne i prywatne.

Założyciel marki DOHAR – w ramach której tworzy meble, lampy i elementy wyposażenia wnętrz. Efekty jego pracy projektowej były wyróżniane na konkursach branżowych.
Wszechstronnie zajmuje się projektowaniem.

mgr sztuki Anita Kokoszczyk

Architekt wnętrz. Urodzona w 1991 roku w Częstochowie. Studiowała architekturę wnętrz, projektowanie mebli i wystaw na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od kilku lat spełnia się zawodowo w studiu projektowym OTWARTE STUDIO SZTUKA w Częstochowie projektując wnętrza publiczne oraz prywatne.

W życiu codziennym stawia na ciągły rozwój, co owocuje sukcesami w konkursach branżowych oraz tworzeniem autorskiej linii produktów oświetleniowych oraz meblowych.

Translate »