Drodzy Klienci,
z przyjemnością informujemy, że prace nad katalogiem Shilo 2020/2021 zostały ukończone i z dniem 4 maja wprowadzamy nową ofertę do sprzedaży.
Zamówienia z nowego katalogu będą przyjmowane od 4 maja 2020 roku. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami, dostępnymi tutaj.
Jednocześnie informujemy o wdrożeniu następujących usprawnień:
- zmiana wariantów kolorystycznych – standardowa opcja zawiera dwa kolory: czarny i biały. Szara oprawa jest wariantem opcjonalnym i będzie możliwa do nabycia po uprzednim kontakcie z przedstawicielem lub koordynatorem sprzedaży.
- zmiana kodów produktów – każdy model posiada indywidualny numer. Prosimy o posługiwanie się nową klasyfikacją w trakcie składania zamówienia.
- zmiana cennika – z dniem publikacji katalogu zostanie udostępniony także nowy cennik zawierający pełną specyfikację lamp.
Wszelkie informacje będą pojawiały się systematycznie na stronie www.shilo.pl