Byliśmy na Home Decor 2019

Polskie Targi Home Decor to bardzo istotne dla nas wydarzenie. Dziękujemy serdecznie wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko.

Home Decor 2019 – biznesowy wymiar wnętrz

Od 12 do 15 marca spotkali się na Targach HOME DECOR 2019 w Poznaniu wszyscy, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami. Jest to najważniejsza w Polsce biznesowa prezentacja najnowszych trendów w dekoracjach i wyposażeniu. To właśnie na tych targach można zobaczyć nowe kolekcje ozdób, oświetlenia, tekstyliów, ceramiki, szkła, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych elementów dekoracyjnych. Ostatnia edycja targów Home Decor obfitowała  w liczne nowości, prezentacje trendów czy produktowe premiery.

Chcemy stworzyć naszym klientom przestrzeń do spotkania, rozmowy, pokazania i poznania oferty – podkreśla Dyrektor Targów Natalia Tarachowicz – Koncentrujemy wokół czterech grup branżowych: dekoracji, tekstyliów, oświetlenia oraz wyposażenia kuchni i łazienki. Możliwość bezpośredniego kontaktu z twórcami, czy dystrybutorami nawet w czasach rozwijającego się handlu internetowego ma niepodważalną wartość – dodaje.

Podobnie jak w latach poprzednich poznańskim targom wnętrz towarzyszyły targi MEBLE POLSKA – największe w kraju spotkanie branży meblowej rokrocznie odwiedzane przez kilkanaście tysięcy kupców meblowych i projektantów wnętrz z Polski i Europy oraz wydarzenie dedykowane szeroko rozumianemu wzornictwu przemysłowemu – ARENA DESIGN. Cztery dni dla wnętrz i wzornictwa – takim wspólnym mianownikiem można określić ten marcowy blok targów, który zajął 11 pawilonów o łącznej powierzchni 62.000 mkw.

Translate »