Byliśmy w Mediolanie! Euroluce 2019

Włoskie Targi Euroluce to kolejne bardzo ważne dla nas wydarzenie. Po raz kolejny reprezentowaliśmy Polskę wśród 2,418 wystawców z całego świata. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.


„Zamykamy tę edycję Euroluce z bardzo pozytywnym nastawieniem. My zainwestowaliśmy w jakość i po raz kolejny udowodniliśmy, że potrafimy robić to jeszcze lepiej. W tej edycji postanowiliśmy jeszcze ściślej współpracować z projektantami, rzemieślnikami oraz specjalistami ds. komunikacji i kultury. Chcemy dalej tworzyć innowacje produktowe i procesowe oraz „narracje”, które służą zwiększaniu wartość obiektów. W konsekwencji odnotowaliśmy wzrost sprzedaży, najbardziej cieszy nas to, że każdy zauważył nasz entuzjazm oraz naszą zdolność do tworzenia i podejmowania rzeczy na innej płaszczyźnie niż tylko biznesowa. Pokazaliśmy, że potrafimy zaoferować naprawdę globalne doświadczenie.

Euroluce jest zatem wyjątkowym wydarzeniem branżowym, z mocą przyciągania profesjonalistów i ogółu społeczeństwa za pomocą tego, co jest teraz w targowym obiegu, z głęboko zakorzenionymi powiązaniami z Mediolanem i jego instytucjami, a także znacząca obecność międzynarodowa ”, powiedział prezes Salone del Mobile Claudio Luti.

Translate »