SHILO

 Nowoczesne Systemy Oświetleniowe

Naszą misją jest dostarczenie Państwu satysfakcji wynikającej z używania oryginalnych rozwiązań oświetleniowych.

Wyróżnia nas przede wszystkim dbałość o najwyższą jakość oferowanych  produktów. Każda z opraw SHILO  wytwarzana jest przez wykwalifikowany zespół fachowców na precyzyjnych maszynach CNC. W procesie produkcyjnym wykorzystywana jest wysokogatunkowa stal i aluminium, a do obróbki wykończeniowej stosowane są kolejno techniki: szlifowania, polerowania i lakierowania natryskowego.

Autorski program SHILOves you ! kładzie duży nacisk na  ułatwienie pracy Instalatorom i Użytkownikom naszego systemu. Charakterystyczną cechą SHILO jest system połączeń bezśrubowych, co ma istotny wpływ na  estetykę wykonania i łatwość późniejszego montażu.Oprawy SHILO wyróżnia praktyczność i funkcjonalność.

Stale dbamy, by oferowane przez nas oprawy były najwyższej jakości, dlatego stosujemy odpowiednią kontrolę procesu produkcyjnego na wszystkich jego etapach - od projektu do finalnego wyrobu.

Nasze produkty charakteryzują się nowoczesnym stylem oraz precyzją wykonania, dzięki temu spełniają oczekiwania klientów ceniących sobie komfort i doskonałą jakość.

 

Wszystkie oprawy SHILO sprzedawane są z zasady bez źródeł światła.

Jednakże, aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę, stworzyliśmy możliwość zamówienia u nas źródeł światła zalecanych przez producenta.